• DOLAR
  7,9701
 • EURO
  9,4633
 • ALTIN
  487,38
 • BIST
  1,1861
ING Bank EFT Saatleri

ING Bank EFT Saatleri

Müşterilerin ve para transferi yapan insanların en çok merak ettikleri konuların başında EFT Saatleri konusu gelmektedir. Bu makalede siz de farklı bir banka ile çalışıyorsanız ve İNG banka EFT yapacaksanız ING Bank EFT Saatleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

 

ING Bank EFT Ne Zaman Yapılır?

 

Haftanın 5 günü mesai saatleri içinde ING Bank EFT Saatleri en uygun saatlerdir. P.tesi günü ve hafta içi her gün saat 9.00 ile 16.00 saatleri arasında EFT yapabiliyorsunuz. Üst limiti 250 TL olmak üzere geç EFT yapma imkanınız da vardır. Bu saatler 16.00 ile 17.15 arasında olmaktadır. ING Bank havale saatleri de yine TL bazında ve yüz bin TL üst limitli olarak hafta sonları da dahil her an yapılabilir. Aynı şekilde fatura ödemeleri de üst limit 25 bin TL olarak hafta içi her gün yapılabilmektedir.

 

ING Bank EFT Ne Zaman Karşıya Geçer?

 

ING Bank EFT yapmak isteyen müşterilerin merak ettiği konulardan biri de budur, eğer EFT işlemini internet platformu üzerinden yaptıysanız en geç 25 dakika içinde karşı tarafın hesabında olacaktır. C.tesi ve Pazar günü yapılan EFT ancak p.tesi günü sabah dokuzdan sonra hesaba geçebilmektedir.

 

ING Bank EFT Ücretleri Nelerdir?

 

ING Bank EFT eğer internet şubesinden yapıldıysa masraf olarak 4.80 TL alınmaktadır. İnternet platformu üzerinden geç EFT için 7 TL alınmakta ve bir hesaptan başka bir hesaba EFT için 55 TL ücret alınmaktadır. Yine kendi hesabınızdan geç EFT yapacaksanız ödeyeceğiniz miktar 65 TL olacaktır. Ancak daha avantajlı olarak ING Mobil EFT yapmak 1 TL gibi çok düşük bir masrafla yapılabilir. ATM makinelerinden mesai saatleri içinde yapılacak EFT için 8 TL ve geç işlem için de 9 TL alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

googlenews
 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM