• DOLAR
  7,7262
 • EURO
  9,0893
 • ALTIN
  472,65
 • BIST
  1,1754
Yeni Samsung Smart TV modelleri 2020 Satışa Çıkıyor

Yeni Samsung Smart TV modelleri 2020 Satışa Çıkıyor

Yeni Samsung TV modelleri artık bilgisayar olarak da kullanılabilecek. Samsung şirketinin 3 platformda satışa sunduğu TV modelleri Amazon FlipKart platformları üzerinden alınabilecek. Samsung Smart TV serisi 4K UHD, FHD ve HD Ready TV’ler olarak çeşitleniyor. Ürünleri ilk satın alan kişilere indirimler ve promosyonlar da sunuluyor. Bilgisayar olarak da kullanabileceğiniz bu yeni Samsung Smart TV modelleri 2020 büyük bir ilgi görecek.

Bu TV sürümü ile, kullanıcılar bulut sistemden çalışmayı, dizüstü bilgisayarlarını büyük ekran rahatlığı için kablosuz olarak yansıtmayı veya ofis bilgisayarlarına uzaktan erişmeyi kolayca yapabilecekler. Bulut çalışmanın güvenliğini sağlamak için bulut ağları ile TV arasındaki internet, çok katmanlı KNOX sistemi ile güvence altına alındı.

 

Samsung Smart TV modelleri Yeni Deneyimler Sunacak

 

Yeni nesil TV modelleri, yalnızca görüntüleme deneyimini geliştirmekle kalmayacaklar ek olarak, aynı zamanda tüketicilere yeni bir standart sunacak. Samsung Televizyon modelleri 2020 güçlü yeni özelliklerle birlikte geliyor. Bu güzel tasarlanmış TV’ler, yaşam tarzı talepleriyle senkronize olarak tüketicilerin değişen ve güncellenen içerik tüketimi ihtiyaçlarını aşacak şekilde donatılmıştır.

 

Samsung TV Modelleri 2020 Fiyatları

 

50 inç modeli 985 dolar, 55 inç modeli 1120 dolar, 65 inç modeli 1840 dolar fiyatla satışa çıkıyor. Samsung yeni TV modelleri (4K UHD TV’ler) 43 inç, 50 inç, 55 inç ve 65 inç olmak üzere dört boyutta geliyor. Yeni FHD ve HD Ready Smart TV serisi sırasıyla 43 inç ve 32 inç olarak satışa sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

googlenews
 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM