• DOLAR
  7,9780
 • EURO
  9,4564
 • ALTIN
  486,76
 • BIST
  1,1847
Exodus Tanrılar ve Krallar Film İzle

Exodus Tanrılar ve Krallar Film İzle

En iyi macera filmi, en iyi savaş filmi, en iyi dram filmi arayışında olanların mutlaka izlemesi gereken muhteşem bir film var. Exodus Tanrılar ve Krallar Film izle linkine tıklayarak filmi izleyebilir ve yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Film için 140 milyon dolar para harcanmış. Bu kadar para harcandıktan sonra izleyiciler ve tabi film yapımcıları büyük bir hasılat beklentisi içine girmişler ve bu hasılatı bekledikleri gibi de almışlar.  269 milyon dolar hasılat yapan Exodus Tanrılar ve Krallar Filmi bu başarıyı iyi oyuncularına, film için harcanan muhteşem aksesuarlara ve tabi filmin konusuna borçludurlar.

 

Exodus Tanrılar ve Krallar Filmin Konusu

 

Firavunlar dönemini anlatan film,  Ridley Scott isimli bir yönetmenle zirvelere çıkmayı başardı. Ben Kinsley, Joel Edgerton hiç şüphesiz çok iyi bir oyun performansı gösterdiler. Filmin konusu Hz Musa ( a.s) ve Firavunla mücadelesidir. Başlangıçta sarayda bir general olarak görevini sürdüren Musa, günün birinde şehirleri teftişe giderken, oranın saygı gören bir yaşlı insanı tarafından bir İbrani olduğunu öğrenir. İşin iç yüzü, babasından tahtı alan Krala da casuslar tarafından anlatılır. Kral Ramses Musa ile beraber sarayda büyümüştür ve birbirlerini kardeş gibi kollamaktadırlar. Ancak Ramses Musa’nın İbrani olduğunu öğrenince, işlerin rengi değişecektir.

Musa saraydan kovulacak ve sıradan bir köylü hayatı yaşamak için sarayı ve ülkeyi terk edecektir. Ancak yasak dağda gizemli bir mesaj alır ve halkın zalim kralın elinden kurtarılması için görev alacaktır.  150 dakika boyunca gözlerinizi ekrandan zor ayıracağınız bir film olacağı için film öncesinde çerezlerinizi hazırda tutun. Aile ortamında izlenebilecek bu film 2014 yapımı ABD İngiltere ve İspanya ortak yapımı bir film. Exodus Tanrılar ve Krallar Film izle linkine tıklayarak filmi izlemeye başlayın.  Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

googlenews
 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM