Hakkımızda

Bilgi her çağda olduğu gibi içinde yaşadığımız çağda da en önemli güç haline geldi. Bilgisitem ekibi olarak 2020 Şubat tarihinde kurulan sitemizde özellikle kuruluş aşamasında bilgi olma niteliği taşıyan her haberi bilgiyi siz değerli okurlarımızla paylaşmak ve eksikliğini hissettiğiniz konularda en doğru ve doyurucu bilgiye erişmenizi sağlamak amacı ile yola çıktık.

Temel amacımız insanlara, iletmeye değer bilgiyi doğru bir şekilde derlenmiş, araştırması yapılmış ve odak noktası da öğrenilmesi gereken asıl içeriğin ana fikir çerçevesinde habercilik kriterlerine uyarak sunmaktır.

Dolayısı ile bilgisitem.com domain adı ile hayata başlayan bilgi sitesi siz değerli okurların, daima sık sık başvurabileceği bir dijital ve güncel ansiklopedi olarak başvurabileceği bir kaynak oluşturmak istedik.

 

Biz Kimiz?

 

Teknolojinin hızla ilerlemesi hayatımızı değiştirip geliştiriyor. Teknoloji haberleri tutkunları için en güncel bilgileri sunmak üzere yola çıkan bir ekibiz. Daha çok uzun yıllar boyunca bu platformu hep beraber geliştirme heyecanı içinde çalışan editörlerimizle büyümeye devam ediyoruz.

Hedefimiz, internete ulaşabilen her cihazın, mutlaka bizim sitedeki makalelere erişmesidir. Bilgisitem.com sitesine girmeden, doyurucu bir haber almadığı düşünen büyük bir kitle yaratmak istiyoruz.

Sizlerle beraber büyüyeceğimizin farkındayız. Sitemize destek olmak ve bu platformu daha fazla insana yaymak için sitemizi inceledikten ve memnun kaldıktan sonra arkadaşlarınıza ve çevrenize yaymanızı rica ediyoruz.

 

Kategorilerimiz;

 

Haber sitesi olarak ya da kategorilendirilmiş teknoloji haber sitesi olarak da kullanabileceğiniz bilgisitem.com sitesi bilgi değeri taşıyan haberleri, gelişmeleri sunmak için yola çıktı. Sitemiz yıllar içinde sürekli güncellenen özgün ve bilgi dolu makalelerle siz değerli okurların, öğrenmek istediği konuları sunmaya devam edecektir.

Kategorilerimiz arasında teknoloji haberleri, genel ve ulusal haberler, ekonomi haberleri, hayvanlar alemi kategorisi, PC oyunları kategorisi ve sağlık haberleri kategorisi olarak çeşitli sınıflara ayrılmıştır.

Bilgi sitem platformunda yayınlanan teknoloji haber ve yeni telefon inceleme makaleleri sizler için kaynak ajanslar taranarak sıcağı sıcağına sunulmakta ve teknik doyurucu detaylara dikkat edilmektedir. Sitemizde zaman zaman en güncel ve merakla beklenen yen PC oyunları hakkında resimli videolu ve geniş açıklamalı yazılar yayınlanacaktır.

Ancak siz değerli okurlarımıza şu noktayı da hatırlatmak isteriz ki, yeni pc oyunları araması yaparken sitemizde geldiğinizde, kafanızı karıştıracak binlerce kelimelik makale yazma ve paylaşma tekniği yerine, size lazım olabilecek kısa öz ve bilgi verici yazılara yer vermeyi tercih ediyoruz.

Zaten temel amaç bilginin yarar sağlamasıdır, bilginin sunumda kafa karıştırması ve yarım yamalak bilgilerle, vurgunun ve ana fikrin yerine daha gereksiz ayrıntılara SEO kaygısı ile odaklanması size yarar sağlamaz, hem zaman kaybettirir hem de aradığınız temel bilgiye erişmenizi engeller. Sitemizin tüm kategorilerinde bu hassasiyete önem vermekteyiz.